top of page

Rectangular Jacuzzi

How to Use the Jacuzzi ? 

Rectangular Jacuzzi Dimensions

70x140 Rectangular Jacuzzi

75x140 Rectangular Jacuzzi

80x140 Rectangular Jacuzzi

70x150 Rectangular Jacuzzi

75x150 Rectangular Jacuzzi

80x150 Rectangular Jacuzzi

90x150 Rectangular Jacuzzi

70x160 Rectangular Jacuzzi

75x160 Rectangular Jacuzzi

80x160 Rectangular Jacuzzi

90x160 Rectangular Jacuzzi

70x170 Rectangular Jacuzzi

75x170 Rectangular Jacuzzi

80x170 Rectangular Jacuzzi

90x170 Rectangular Jacuzzi

70x180 Rectangular Jacuzzi

80x180 Rectangular Jacuzzi

90x180 Rectangular Jacuzzi

80x190 Rectangular Jacuzzi

90x190 Rectangular Jacuzzi

100x180 Rectangular Jacuzzi

 

Our Rectangular Jacuzzi System Models

System 16 Side Massage Jets

System 28-sided Massage Jet

System 38 Side Massage Jets, 4 Back Massage Jets

System 48 Side Massage Jets, 8 Floor Massage Jets

System 58 Side Massage Jets, 8 Floor Massage Jets, 4 Back Massage Jets, 

If you wish, you can add pillows and built-in faucets in addition to the Jacuzzi models.

Please call for price information. 0 224 334 0 334

Dikdörtgen Jakuziler
İsmi jakuzinin tasarımını bizler ifade etmekte. Dikdörtgen jakuzi, en çok tercih edilen veya en çok bilinen jakuzilerin arasında yer almaktadır. Tasarımı normal bir banyo küvetini andıran bu jakuziler, tüm banyolara uyumlu olarak estetik bir görüntü sunar. Dar veya geniş banyolarda sırıtmaz. Bu da jakuzinin bizlere verdiği işlevin daha da artmasına olanak sağlar.

Dikdörtgen modeller, tek veya çift kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütçeniz veya tercihiniz neye el veriyorsa o modeli seçebilirsiniz. Fakat dikdörtgen jakuzi firmaları, çift kişilik jakuzileri satın almanızı tavsiye eder. Çünkü tek ve çift kişilik jakuziler arasında uçurum bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Fiyat farkı çok cüzi miktardadır. Ayrıca fiyat konusunda alabileceğiniz tüm desteği alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Dikdörtgen Jakuzi Sistemleri
Tüm jakuzi modellerinde olduğu gibi dikdörtgen jakuzilerde de belli bir sistem vardır. Bu sistem jakuzi içerisinde iki isimler adlandırılır. Bahsedeceğimiz isimler sistem 1 veya sistem 2’dir. Özellikleri bakımından çok bir fark olmasa da işlevleri arasında belli bir fark illaki vardır. Bu fark aynı zamanda fiyat anlamında da karşımıza çıkmaktadır.

Dikdörtgen Jakuzilerde Sistem 1

Dikdörtgen jakuzi modelleri içinde en makul fiyatta bulabileceğiniz sistem, sistem 1 olarak isimlendirilir. Sistem 1 ile sistem 2 arasındaki fark, jet motorlarının konumu veya sayısıdır. Fakat konum ve sayı, konforu arttıran veya azaltan en önemli etmenlerden bir tanesidir. Öyle ki bu etmenler, hiç olmadığı kadar fiyata etki etmektedir.

Sistem 1’de jet motorları sadece yanlarda bulunur. Yani küvet içerisinde girdiğinizde ve sıcak suyunuzu açtığınızda emiş veya itiş sadece yan taraflardan gelmektedir. Alt tabakada herhangi bir jet motoru bulunmaz. Pekala bu da dikdörtgen jakuzi içerisinde aldığınız verimi aşağıya çeker. Fakat bütçeniz bunu gerektiriyorsa alabilirsiniz. Aldığınız jakuzi, size en iyi hizmeti verebilmek için imkanlarını sonuna kadar sağlayacaktır.

Dikdörtgen Jakuzilerde Sistem 2
Dikdörtgen jakuzilerde bir diğer sistem, sistem 2’dir. Bu sistemin en büyük avantajı, yanlarda ve zeminde jet motorunu bulundurmuş olmasıdır. İki farklı yerde gelen hidro masaj, jakuzi içerisindeki keyfinizi kat ve kat arttırır. Dikdörtgen jakuzi firmaları, bu anlamda kullanıcılara sistem 2 özelliklerini taşıyan jakuzileri önerirler. Fiyat farkı biraz artsa da eş doğrultuda jakuzide alacağınız verim de artacaktır.

Sistem 2 ve sistem 1’deki jet motorlarının sayısı modelin boyutuna göre değişkenlik gösterecektir. Her modelde aynı sayıda jet motoruna rastlayamazsınız. Belli bir matematiği veya orantısı vardır. Fakat aralarındaki uzaklık tüm modellerde aynı seyirde ilerlemektedir. Bu noktada jetlerden alacağınız verim katiyen düşmez.

Dikdörtgen Jakuzi Boyutları
Elbette tüm modellerde olduğu gibi dikdörtgen jakuzilerin boyutları değişkenlik gösterir. Kullanıcının enine veya boyuna göre en uygun modeli seçmek firmaların görevidir. Fakat dikdörtgen jakuzi fiyatları bu bakımdan ufak oynamalar ile gündeme gelir. Karşınızda dikdörtgen jakuzilerin en veya boy oranları:

  • 70, 75, 80 x 140 jakuziler

  • 70, 75, 80, 90 x 150 jakuziler

  • 70, 75, 80, 90 x 160 jakuziler

  • 70, 75, 80, 90 x 170 jakuziler

  • 70, 75, 80, 90 x 180 jakuziler

  • 70, 75, 80, 90 x 190 jakuziler

Yukarıda bahsettiğimiz rakamlar ‘’ 70, 75, 80, 90’’ değerleri jakuzinin enini bizlere söylemektedir. ‘’140, 150, vs’’ değerleri de dikdörtgen jakuzi modelleri kapsamındaki boy uzunluğunu bizlere belirtmektedir.

Dikdörtgen Jakuzi Fiyatları

Jakuzilerin fiyatlarını belirleyen belli unsurlar, dikdörtgen modeller için de geçerlidir. Dikdörtgen jakuzilerin fiyatlarında değişkenliğe sebebiyet verecek yegane şey, elbette yukarıda bahsettiğimiz üzere ebatlardır. Bir diğer etmen veya unsur da sistemlerdir. Sistem 1, daha az bir jakuzi konforu arayanların tercihi olurken oldukça da ekonomiktir. Sistem 2 bu bakımdan daha fiyatlıdır. Aynı şekilde model içine uygulamak istediğiniz aparatlar da küvetin fiyatını artıracaktır.

Küvet etrafına yerleştirdiğiniz led lambalar, ambiyansı mükemmel bir şekilde size sunacağı gibi, fiyatta oynamalara neden olacaktır. Dikdörtgen jakuzi fiyatları, jakuzinin etrafına yapacağınız ahşap kaplama ile de daha bir artacaktır. Elbette bunlar estetiksel oynamalardır. Bütçeniz uygunsa yapabilirsiniz. Fakat uygun değilse yapmamakta özgürsünüz. Sonuç itibari ile küvet sizin, tercih sizin. İster sade kullanın ister aparatlı ama kullanmadan önce bahsettiğimiz hususların maddi değerlerine bir göz atın! www.jakuzial.com

Create your dream home.
Tell us about your project today.

bottom of page