top of page

Oval Jakuzi Ölçü Çeşitleri

Eş kenar Oval Jakuzi Ölçü Çeşitleri

110x110 Oval Jakuzi

120x120 Oval Jakuzi 

130x130 Oval Jakuzi

140x140 Oval Jakuzi

150x150 Oval Jakuzi

 Sistem 1 -   6 Yandan Masaj Jeti

Sistem 2 -  8 yandan Masaj Jeti

Sistem 3 -  8 Yandan Masaj Jeti , 4 Sırttan Masaj Jeti

Sistem 4  - 8 Yandan Masaj Jeti, 8 Zeminden Masaj Jeti

Sistem 5  - 8 Yandan Masaj Jeti, 8 Zeminden Masaj Jeti, 4 Sırttan Masaj jeti, Dilerseniz Jakuzi Modellerine Ek Olarak Yastık ve Ankastre Batarya Ekleyebilirsiniz.Fiyat bilgi için lütfen arayınız. 0 224 334 0 334

jakuzi-modelleri_edited.jpg

Oval Jakuziler

Evlerimizde veya banyolarımızda en çok tercih ettiğimiz modellerden birisi de oval jakuzi olmaktadır. Bu jakuziler, dar banyoların vazgeçilmezi konumundadır. Normal şartlar altında bir jakuzinin banyo içindeki kapladığı alan oldukça fazladır. Banyo içerisine klozet, lavabo veya duşakabin gibi banyo unsurları girdiğinde de bu jakuzinin kapladığı alan gözümüzde fazlaca büyüyebilir. İşte bu alanı en asgari düzeye indirebilmek için oval modeldeki jakuziler tercih edilmektedir.

Oval Jakuzilerin Avantajları
Tüm jakuzilerin kendilerine göre bir avantajı veya dezavantajı bulunmaktadır. Jakuzi tercihi yaparken bu alanları gözden geçirmeliyiz ve ona göre bir plan kafamızda çizmeliyiz. En doğru tercihi yapabilmek için de bir jakuzinin dezavantajlarını veya avantajlarını eksiksiz bir şekilde bilmeliyiz. O zaman tercih yapmadan önce oval jakuzilerin avantajlarından sizlere bahsedelim!

 • En büyük avantajı elbette ekonomik olmasıdır. Bu tip jakuziler, tasarımı itibari ile daha az malzeme gereksinimi duyarlar. Bu da jakuzinin bütçesinde bir sınır belirlemektedir.

 • Bir diğer büyük avantajı ise kesinlikle daha az yer kaplamasıdır. Az yer kaplayan bu modeller, banyo köşelerine mükemmel bir şekilde yakışmaktadır.

 • Jakuzi modelleri içinde yer alan oval jakuziler, ancak tek veya çift kişilik olarak satışa sunulur. Bu da jakuzinin fiyatında bir düşüklüğe sebebiyet vermektedir.

 • Ekonomik bir model olmasına rağmen banyo içinde oldukça şık durmaktadır. Sadece işlevsel değil aynı zamanda estetik bir görüntü de sağlamaktadır.

 • İki farklı sistem ile karşımıza çıkar oval modeller. İki sistem de oldukça konforlu bir kullanım vermektedir. Hiçbir şekilde küvet içinde keyfinizden ödün vermezsiniz.

 • Jakuzilerin tasarımı oldukça ilgi çekicidir. Keskin hatlardan çok oval hatlar gözünüze çarpar. Alışılmışın dışında bir model istiyorsanız jakuzi firmaları oval modelleri kullanımınıza sunacaktır.

Oval Jakuzilerin Dezavantajları

Her ürünün olduğu gibi oval modellerin de kendilerine göre dezavantajları bulunmaktadır. Fakat emin olun avantajları, dezavantajlarından oldukça fazladır. O zaman tercih yapmadan önce bir göz atacağınız oval jakuzilerin dezavantajlarından söz edelim!

 • Dezavantajları oldukça azdır fakat yok değildir. Dezavantajlarından en büyü sınırlı kapasiteleridir. Kapasiteleri en fazla iki kişi olarak karşımıza çıkmaktadır. İki kişiden fazla bir oval jakuziye rastlayamazsınız. Bunun nedeni jakuzinin asimetrik yapısıdır. Küvet içinde yeterli yerleşim kabiliyeti yoktur. Yer yer tek kişilik modellerin de tercih edildiği gözükmektedir.

 • Oval jakuzi modelleri asimetrik dizaynı gözünüze tuhaf gelebilir. Bu nedenle banyo tasarımına katkı vermediğini veya estetik duruşunun kaybolduğunu düşünebilirsiniz.

Oval Jakuzi Boyutları
Elbette tüm jakuzilerde olduğu gibi oval modellerin de tek bir ebatı bulunmaz. Müşterinin isteği doğrultusunda boyutlar değişebilir. Asimetrik oval jakuzilerin boyutları için kesin bir şey söylememiz mümkün değildir. Çünkü her bir modelin kendine özgü bir boyutu vardır. Fakat eşkenar modeller için birtakım şeyler söylememiz mümkündür. İşte oval jakuzilerin boyutları!

 • 110x 110 eşkenar jakuziler

 • 120x 120 eşkenar jakuziler

 • 130x 130 eşkenar jakuziler

 • 140x 140 eşkenar jakuziler

 • 150x 150 eşkenar jakuziler

Jakuzi fiyatları bu bakımdan değişecektir. En düşük fiyatlı olan model tabii ki de ilk başta olan ‘’110x 110’’ ölçülü modeldir. En pahalı olan veya en yüksek ücretli olan eşkenar jakuzinin ölçüsü ise ‘’150x 150’’ olarak karşımıza çıkacaktır.

Oval Jakuzinin Kullanım Kolaylığı
Modellerin her biri elbette basit veya pratik bir şekilde çalışmaktadır. Suyun ısınmasını bekleyin, jakuzinin motorunu aktif hale getirin. Kıyafetlerinizi çıkarın ve küvetin içine girin. Jakuziler için tüm yapılması gerekenler bundan ibaret. Fakat oval jakuzi için bu durum daha da basittir. Bir firmadan oval modeli satın alırsanız, evinize gelmesi ve kurulumu diğer modellere göre daha basit olacaktır.

Çünkü bu modellerin boyutları oldukça minimalisttir. Evinize getirilmesi veya kurulması bu bakımdan çok kısa bir süre içinde gerçekleşecektir. En güzeli ise kurulduktan hemen sonra içeri girebilmeniz ve jakuzinin keyfini doruklarınıza kadar yaşamanız olacaktır. Oval modeller, bu pratikliği evinize kadar getirecektir.

Oval jakuzilerin ankastre ürünleri, küvet içinde en kolay yerleşim yerine konumlandırılmıştır. Birey istediği taktirde küvetin herhangi bir yerinde bu ürünlere ulaşabilir ve yerinden kalkmadan tüm işlerini halledebilir. Zaten minimal ve konforlu bir jakuzi olması buna meydan verirken doğru yerde doğru konumlanması da oldukça işi kolaylaştırmıştır.

bottom of page